KONST / Litografier / Offset tryck 8369097
nr 836 9097
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Offset tryck , Pär Gunnar Thelander, signerad och numrerad, 84/100, Komposition med dedikation, motivets mått: 43x54
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:35:57
14/7 15:31:03
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander